Kaanega liivakast

140,00 

Kaanega liivakast 1,5×1,5 m

 

kood: BF10150 teemad: ,

Kaanega liivakast sobib hästi  kvaliteetaja veetmiseks koos oma laste ja lastelastega.

Liiv on hea materjal kujutlusvõime ja peenmotoorika arendamiseks lastel. Loomulikult aitab liivakastis teiste lastega mängimine kaasa sotsiaalse suhtlemisoskuse arengule.

Kaas aitab kaitsta mänguliiva soovimatute külaliste  ja nende mahajäetava mustuse eest.

Samuti on kaas kujundatud nii, et avatult on ta pinkide eest, mis lihtsustab ka vanematel inimestel liivalossi ehitamist.

Omadused:

  • valmistatud kuivatatud kuusepuidust
  • liivakasti kaas on ühtlasi ka pink

Toote mõõdud (l×p): 1,5×1,5 m, kõrgus: 0,2 m
Kaal: 36 kg
Materjal: kuusk
Värv: rohekas
Töötlus: immutatud, Tanalith-E

Liivaga saab mängida erinevat moodi. Lisaks spetsiaalsetele mänguasjadele on võimalik kasutada ka kive, oksi ja muud looduses leiduvat. Siiski tuleb panna tähele, et mänguasjad ei läheks suhu ja tuleb vältida teravate esemete, nagu näiteks klaasikildude, kasutamist. Nendega mängides võib laps ennast vigastada. Liivakastis koos sõpradega mängimine arendab sotsiaalseid oskuseid ning liivaga mängimine arendab peenmotoorikat ja mõjub rahustavalt. Nad õpivad teistega arvestama, kuna ühiselt mängides ei tohi teisi liivaga visata, liiva kastist välja loopida. Samuti ei tohi teiste ehitatut lõhkuda ja teisi segada. Peale selle õpetab liivaga mängimine puhtuse hoidmist – iga kord peale liivakastis mängimist tuleb käed puhtaks pesta. Liivakastist saavad rõõmu lapsed alates beebidest kuni varateismelisteni. Liivakasti ääres võib mängida laps, kes suudab istuda. Siiski peaks ta tegutsema vanema või suurema lapse järelvalve all. Nii väheneb tõenäosus, et väike laps võiks endale liiga teha. Rohkem liivakasti liiva valimiseks vajalikku infot leiab ettevõtte Silikaat lehelt.